Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok. Viac informácií
Rozumiem
Hlavná stránka | O nás | Kontakt | Mapa stránky
Spracovanie účtovníctva Personalistika Mzdové účtovníctvo Mzdové poradenstvo Tlačivá a vzory

Najčítanejšie

21 výhod spolupráce s nami

Kontaktné informácie

Delta Partners s.r.o.
Karola Adlera 15
841 02 Bratislava

tel.:00421 905 88 74 52
mail: servis@e-uctovnici.sk

pobočky: Trenčín, Dolný Kubín
eÚčtovníci

Outsourcing miezd

 

Pri outsourcingu miezd poskytujeme komplexnú šírku servisu poskytovaných služieb, ktorá presahuje štadnard väčšiny spoločností na Slovensku. Ušetrite náklady za mzdový personál, účtovníčky, komplexný systém pre spracovanie miezd
 
Dôkazom efektívnosti mzdového outsourcingu sú veľké spoločnosti, ktoré majú vysoké nároky na efektivitu, kvalitu a procesy  a tým posilňujú svoju výkonnosť a stabilitu. 
 
Takýmto príkladom je práve mzdový outsourcing a firmy, ktoré ho veľmi často využívajú, ako sú napr. Coca Cola, Scania, Austrian Airlines, OBI, Bauhaus a mnoho ďalších. 
 
Vzrastajúci trend mzdového outsourcingu potvrdzuje, že externé spracovanie miezd sa trvalo zaradilo medzi moderné nástroje riadenia firmy akejkoľvek veľkosti. Dôležitosť tohto faktu sa v súčasnej ekonomickej situácií len viac zvýrazňuje.  
 
Kontaktujte nás pre vypracovanie ponuky a presvedčíte sa o výhodách mzdového outsourcingu.  
 

 

Ďalšie súvisiace články:

Spracovanie miezd
Mzdy a personalistika


 

Informácie a odborné stanoviská publikované na tejto stránke nie je dovolené kopírovať a ďalej publikovať bez písomného súhlasu autorov a prevádzkováteľa stránky. Informácie publikované na stránke nie sú náhradou služieb a odborného poradenstva poskytovaného so zárukou. Každý užívateľ samostatne a v plnej miere zodpovedá za svoje konanie a uplatnenie zverejnených informácií vo svojej praxi. Prevádzkovateľ stránky a autori materiálov nepreberajú žiadnu zodpovednosť za akékoľvek vzniknuté škody.